Wednesday, February 20, 2013

Goli i diskuteshem i Boateng(VIDEO)

Milan është fituesi i derbit të sotëm të ligën e kampionëve duke mposhtur gjigandët e Barcelonës me rezultat 2-0 dhe duke fituar kështu një avantazh të madh për ndeshjen e kthimit që do të zhvillohet në Camp Nou.Goli i pare u shenua nga Kevin Price Boateng i cili pati shume kontestime nga ana e katalanasve duke pretenduar per prekje topi me dore,kurse goli i dyte pas nje super aksioni qe finalizohet nga Muntari!