Monday, November 12, 2012

Edhe një Corleone në skenë, Naser Corleone

Aktori Naser Rafuna ka bërë një ndryshim drastik në look-un e tij për xhirimet e programit të Vitit të Ri Ai ka publikuar një foto ku shihet me ‘tattoo-t’ që ka Vali dhe me “mjekrën e komplikuar" të Valit për skeçin "Ujqit". Kjo është pëlqyer shumë nga fansat e aktorit në Facebook, ku i kanë shkruar dhjetra komente duke e përgëzuar për këtë ndryshim drastik./InfoGLOBI/